CoachVision

Search

09-765-5592

Search
Close this search box.

סיפורי הצלחה

בנק ישראל

"עברנו תהליך שכלל תהליך אישי ותהליך ארגוני וניהולי. עם אילה – הדבר נעשה באופן טבעי…
אילה היא אדם מדהים. יש לה קשב רב, יכולת הכלה, הבנה מעמיקה, זמינות וידע אינסופי ממגוון רחב של תחומים…
התהליך עם אילה היה עבורי חוויה מכוננת, מעצימה, ומפתחת. אני קיבלתי מתנה לחיים האישיים והמקצועיים!"

משרד הבריאות

"אילה גילתה במהלך תקופת העסקתה רגישות ומקצועיות רבה בעבודתה, כושר אבחנה מדוייק, מיומנות רבה של ניתוח המבנה הארגוני תוך התייחסות לניואנסים של יחסי הכוחות בארגון בד בבד עם התייחסות פרטנית עובד ועובדת במטה המחלקה…"

מעוף

"אילה מנוסה מאוד וגם חרוצה מאוד ומצליחה להזרים אנרגיות של עשייה והתפתחות לסביבתה. לאילה כושר מנהיגות להובלת הגורמים שנמצאים עמה בתהליך לדרך של צמיחה באופן אותו הצליחה לאפיין במדוייק…
בכל פעם שהגעתי לארגון בו מורכבות רבה ואתגרים משמעותיים, ידעתי בלב שלם שאוכל להפקיד את הייעוץ בידיה של אילה, כך גם נוכחתי בתהליך שעבר הארגון עם אילה בפגישות המעקב השונות בהשתתפותי ושביעות הרצון הגבוהה של הלקוח…"

עיריית חיפה

הנני לאשר בזאת כי מערכת שירותי הרווחה, בעיריית חיפה קיימה בשנת 2011 קורס עתודה ניהולית בן 56 שעות, לעובדי האגף שאותרו ונמצאו מתאימים לתפקידי ניהול.

אורגל סוכנות ביטוח

במסגרת תפקידי כמנהלת משאבי אנוש באורגל סוכנות לביטוח, אני אחראית על הפיתוח הארגוני והישי בארגון. במסגרת תפקידי, אני אמונה על גיוס והשמת עובדים בארגון, ליווי והעלאת הפריון שלהם. בנוסף, הובלת תהליכים והטמעתם ברמה הכלל ארגונית.

עיריית חיפה

"אילה ביצעה את פרוייקטי האימון לשביעות רצונם הגבוהה של כל הגורמים: המנהלים והמשתתפים. המתאמנים העידו כי הטמיעו את תהליכי האימון שרכשו לא רק בעולם הקריירה, אלא אף בתחומים האישיים כגון זוגיות ומשפחה. תהליכי האימון נוהלו במקצועיות במסירות רבה, תוך הקשבה למתאמנים והכלתם…"

עיריית חיפה

שמי חנה שרודק ראשי עיריית חיפה למעמד האישה ויו"ר מועצת נשים ברשות המקומית.
אני ממליצה על גב' אילה פינקוייס בחום רב כמומחית באימון ופיתוח אישי וארגוני של מנהלים.

עיריית קרית גת

"במסגרת האימון עבדנו יחד על חיזוק והעצמת איכותי כמנהלת באופן אישי פרטני, ובמקביל ערכנו סדנה אגפית לכל עובדיי, בהובלת אילה בנינו חזון ומטרות וגיבשנו עבודת צוות ושיח מקצועי אגפי…
נהניתי מאוד מהרמה האישית הגבוהה ועוד יותר מכך שלמדתי ליישם ולהשתמש בכלים שנפרסו בפני…
ממליצה בחום על התהליך ועל המאמת כאישיות וכאשת מקצוע…"

RCI Israel

ברצוננו להודות לכן על סדנת אימון למכירות – coaching שערכתן בחברתנו לכ-30 אנשי מכירות מ- 15.1.05 ועד 16.3.05

סדנת אימון לאנשי מכירות

ברצוני להודות לך מקרב לב על הקורס שעברתי בהדרכתך (סדנת אימון לאנשי מכירות) אני מתנצל שהתודה באה באיחור למרות שכעת בפרספקטיבה לאחור אני יכול לאמר בוודאות שהקורס שעברתי אצלך תרם לי בצורה משמעותית הן בחיים האישיים והן בעבודה.

האוניברסיטה העברית

ברצוננו להודות לכן מקרב לב על העברת סדנא למדריכי החוג לרפואת המשפחה.

הסתדרות המורים בישראל

הגב' אילה פינקוייס, יועצת ארגונית, בעלת תואר שני, מרצה במסגרת בית הספר המרכזי להשתלמות מורים מזה חמש שנים.

בית ספר לאה גולדברג

אני דיתי פרוור מנהלת בראשית דרכי בבית ספר צומח – בתחילת שנה"ל תשע"ב חשתי צורך בעזרה למקד את מטרותי כדי להוביל את הצוות ואת התרבות הארגונית בבית הספר.

אדית דיטה דניאל

כשנפגשתי איתך בפעם הראשונה, ידעתי שקיבלתי אישור מלא מאלוקים לקיומם של מלאכי אדם על פני האדמה. את היא זאת שנתנה לי את האישור הזה מלמעלה שאלוהים תמיד אוהב אותי ומעניק לי הזדמנות שנייה וחד פעמית דרך הדרכה של מלאך אישה לשנות את פני חיי לטובה.

חברת FRITZ

אילה פינקוויס עובדת עם חברת פריץ מזה מספר שנים כמאמנת של מנהלים במגוון דרגים. המנהלים אשר לוו על ידי אילה דיווחו על שביעות רצון גבוהה מהמקצועיות, אנושיות והרצינות שאילה גילתה לאורך התהליך והנהלת החברה יכולה בהחלט לה עיד על תוצאות משמעותיות בשטח והתקדמות של אותם מנהלים שלוו על ידי אילה. 
לקבלת פרטים נוספים מוזמנים למלא את הטופס או ליצור קשר
דילוג לתוכן