סדנאות פיתוח כישורי חשיבה

 
Coachvision מציעה סדנאות אימון באמצעות משחק למנהלים ועובדים, המבוססות על מתודולוגיית הוראה מוכחת הנלמדת כיום ביותר מ-25 מדינות בעולם. דרך ההנאה של חוויית המשחק, הסדנאות מחזקות מיומנויות חשיבה, תכנון וניהול ומפתחות את הכישורים האישיים והבין-אישיים.
 
ההוראה הפרונטאלית בסדנאות מלווה באימון אישי במערכת Mind Lab- המשתמשת במאמנים וירטואליים כדי לפתח את מודעות המנהלים לתהליכי החשיבה שלהם ומאפשרת להם לתחקר את ביצועיהם כדי ללמוד מניסיונם.
הסדנאות עוסקות במגוון נושאים כגון פתרון בעיות, קבלת החלטות, גמישות מחשבתית, ניתוח, הסקת מסקנות ועוד. הן בונות את בסיס הידע של כל לומד מן היסוד, תוך התאמה דינאמית של התוכן לחוזקות ולחולשות של הלומד.
 

סדנת ניתוח מצבים

 
בסדנה זו מנהלים לומדים לנתח מצבים מורכבים ולפשט אותם. נגלה כיצד דפוסים יכולים לבוא לעזרתנו, וכיצד ניתן להשתחרר מהם כשהם מגבילים את תהליך החשיבה.
 

סדנת גמישות מחשבתית

 
הסתגלות לסביבתנו המשתנה כל הזמן דורשת ידע ואימון. בסדנה זו תרכשו כלים כגון הסתגלות מהירה לשינויים, קבלת החלטות תחת אי וודאות והתגברות על יתרון לא הוגן.
 

סדנת פתרון בעיות

 
המשתתפים בסדנה ילמדו לפרק לגורמים בעיות בלתי פתירות לכאורה, באמצעות ניתוח שיטתי, זיהוי לב הבעיה ותיעדוף נכון של מאמצי הפתרון.
 

סדנת קבלת החלטות

 
סדנה זו חוקרת מושגי יסוד בקבלת החלטות. בסדנה זו תלמדו כיצד להתמודד עם דילמות של תיעדוף, תזמון, הקצאת משאבים, גישה יוזמת מול תגובתית ועוד.