נוירו-מנהיגות

 
 
 
 
אסטרטגיה ארגונית הינה התשתית או הפלטפורמה שממנה החברה או הארגון צומחים ומתפתחים. לפיכך, היא כוללת תכנית המציגה את סך פעולותיו של הארגון בתוך הארגון עצמו מבחינת טכנולוגיה ומשאבים וההון האנושי כמו גם את סך פעולותיו החיצוניות בזירה העסקית.
מטרת הייעוץ האסטרטגי הינה לסייע לארגון להתאים את עצמו לסביבה הדינמית בה הוא פועל על מנת להתקדם, להשתפר ולבנות את עתידו.
ארגון השואף להתקדם למקום חדש חייב להבין שהתהליך האסטרטגי הוא דו מימדי: פנימה והחוצה בו זמנית. כלומר, בדיקה פנימית בתוך הארגון ובחינה חיצונית של הזירה העסקית בה הוא פועל.
Coachvision כחברה שאינה שוקטת על שמריה ולומדת את האקדמיה והמחקר כל הזמן מובילה תחום חדשני בארץ ומטביעה חותם באמצעות חדש שנקרא "נוירו - אסטרטגיה ארגונית ©".
כדי לחולל הצלחה יש לבחון את תבניות "המוח הארגוני" ולחולל בו שינויים במידה והמוח הארגוני אינו חושב ופועל באופן התואם את שאיפותיו ומאווייו.
לשם כך נבנית תכנית מקיפה רב מערכתית הכוללת אבחון פנימי של התשתיות הקיימות הנדרשות בתוך הארגון למימוש המטרות.
שיטת ה AV-MT להצלחה הינה שיטה חדשנית מוכחת שעובדת בהצלחה שנים רבות. מנהלת ,Coachvision - אילה פינקוייס - מייסדת החברה, Master NLP, מומחית בפיתוח אסטרטגיה אישית וארגונית פיתחה את שיטת ה AV-MT להצלחה על בסיס מחקרים בתחום המוח , ,Neuroscience, ניסיון נצבר וחקירת התחומים הרלוונטיים במשך 20 שנות ניסיון בניהול, ביזמות ובעסקים גם בשוק הבינלאומי.

שיטת ה AV-MT להצלחה הינה שיטה חדשנית מוכחת שעובדת בהצלחה שנים רבות.


AV-MT למעשה זה ראשי תיבות של:

ANALYSIS- אבחון וניתוח המצב הקיים באמצעות כלי אבחון מקצועיים. האבחון מבוסס מחקרי מוח חדשניים ועוסק בבדיקת תבניות חשיבה ותפיסות ארגוניות המוטבעות ב"מוח" הארגוני הקולקטיבי.
VISION - זיכוך והגדרת חלומו של הארגון- תמונת העתיד הוורודה שלו.
MAPPING - מיפוי החוזקות הקיימות ועיצוב מחדש על אסטרטגיה ארגונית שתייצר מפת חשיבה ודפוסי התנהלות פרקטיים אשר יחולל הצלחה בארגון .
TARGETING - הגדרת מטרות מובנות וישימות הנגזרות מתכנית המיפוי ליצירת מוח ארגוני קולקטיבי מוביל.

השיטה מתאימה לארגונים ולאנשים פרטיים.
באמצעות שיטה זו תוכלו להשיג תוצאות מרשימות ולהגיע למצוינות אישית עסקית וארגונית ולנווט את עצמכם לכיוונים חדשים שרק חלמתם עליהם.